Ing. Marek Čáni

Premio - vec dôvery !

Goodyear UltraGrip Performance

Goodyear UltraGrip Performance

Goodyear UltraGrip Performance
Goodyear UltraGrip Performancesecond

Výkon na snehu začína jazdou

 • Vynikajúce brzdenie na snehu
 • Suverénna ovládateľnosť na snehu
 • Vynikajúci výkon na ľade
 • Znížené riziko akvaplaningu
 • Inovatívne technológie pre vynikajúci výkon pneumatiky za každých zimných podmienok

Kľúčové výhody

Kratšia brzdná dráha na snehu

Využite kratšiu brzdnú dráhu vtedy, keď na nej najviac záleží - vďaka technológii SnowProtect spoločnosti Goodyear pre výnimočný zimný výkon

Znížené riziko akvaplaningu

Hydrodynamické drážky pomáhajú odvádzať vodu z povrchu pneumatiky – znižujú tak riziko vzniku akvaplaningu a vylepšujú záber na topiacom sa snehu.

Optimalizované opotrebovanie behúňa

Technológia Tread Optimal Performance pre optimalizovanú indikáciu opotrebenia.

Vynikajúci výsledok testu TÜV

 • o 3 % kratšia brzdná dráha na snehu [1]
Ideálna pneumatika: vynikajúca priľnavosť a ovládateľnosť, ktoré umožňujú jazdu v najrôznejších zimných poveternostných podmienkach – od roztápajúceho sa snehu po ľad – vodiči sa vďake nej môžu i v zime tešiť z pokojnej a bezproblémovej jazdy.
 
Spĺňa aj hlavné požiadavky užívateľov
Pneumatika vďaka inovatívnej technológii SnowControl, ktorá zavádza optimalizované usporiadanie priečnych drážok, upravený dezén behúňa a tuhosť blokov, poskytuje vynikajúcu priľnavosť a vysokú ovládateľnosť vo všetkých zimných poveternostných podmienkach.

Prínosom technológie je:
 • vysoký výkon pri brzdení a rozjazde na snehu a ľade
 • lepšie ovládanie zákrut na snehu
 • celkový vynikajúci záber a vysoká ovládateľnosť
 
Hlavné znaky a benefity nových pneumatík UltraGrip Performance: [2]
 • hydrodynamické drážky: poskytujú vynikajúcu trakciu a zvyšujú odolnosť proti aquaplaningu a stabilitu na mokrých alebo topiacim sa snehom pokrytých cestách
 • nové zloženie zmesi: zabezpečuje ešte lepšiu výkonnosť na mokrých vozovkách
 • štvorcová styčná plocha s rovnomerným rozložením tlaku: zlepšuje výkonnosť na suchých i mokrých cestách po celý čas životnosti pneumatiky 
 • Indikátor opotrebenia dezénu (TOP): umožňuje vodičom stanoviť správny interval výmeny pneumatík, čo následne zabezpečuje vysokú výkonnosť pneumatík v každom zimnom počasí
 • o tri percentá kratšia brzdná dráha na snehu [3]
Sortiment: rodina pneumatík UltraGrip Performance zahŕňa 38 osobných pneumatík, určených predovšetkým pre stredne veľké a veľké automobily, v rozmeroch: šírka 195 až 255; profil 40 až 65; priemer 15’’ až 19’’.
 
Úspešná rodina zimných pneumatík UltraGrip: Prvá pneumatika UltraGrip bola vyvinutá v roku 1971 a behom posledných 44 rokov jej inovácie priniesla vynikajúce výsledky s celkovým predajom 60 miliónov kusov týchto pneumatík. UltraGrip 8 Performance, ktorá bola uvedená na trh v roku 2012, je predchodcom novej UltraGrip Performance, ďalšej zimnej pneumatiky z rodiny Goodyear UltraGrip, ktorá je zacielená v prvom rade na bezpečnosť. Záväzkom značky Goodyear je dodávať pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou na mokrej vozovke, na ľade, a snehu a výkonné pre bezpečnú jazdu a brzdenie bez ohľadu na nastávajúce zimné poveternostné podmienky. Goodyear sľubuje viac než len pneumatiky, sľubuje pokojnú a bezproblémovú jazdu a vysokú výkonnosť.

[1] V porovnaní s priemerným výkonom pneumatík štyroch popredných konkurentov. Testované inštitútom TÜV SÜD Automotive na žiadosť spoločnosti Goodyear v decembri 2014 a januári 2015; rozmer pneumatiky: 225/50R17 98V; automobil: BMW 320d; lokalita: Saariselka Ivalo (Fínsko), Mireval a Montpellier (Francúzsko), TÜV SÜD Allarch a TÜV SÜD Garching (SRN); správa č.: 713051336.
[2] V porovnaní s predchádzajúcou generáciou týchto pneumatík
[3 V porovnaní s priemerom štyroch hlavných konkurentov. Podľa merania TÜV SÜD Automotive na zákazku spoločnosti Goodyear v decembri 2014 a januári 2015. Rozmer: 225/50R17 98V; testované vozidlo: BMW 320d; lokality: SaariselkaIvalo (FI), Mireval (F), Montpellier (F), TÜV SÜD Allach (D), TÜV SÜD Garching (D). Správa č. 713051336.
 

Hľadať prevádzku Premio