Ing. Marek Čáni

Premio - vec dôvery !

Ponuka služieb

Pneumatiky

Pneumatika má za úlohu spoľahlivý prenos hnacích alebo riadiacich síl na vozovku a pohlcovanie všetkých nárazov pôsobiacich na Vaše vozidlo pri jazde na nerovnom povrchu. Veľmi podstatným spôsobom ovplyvňuje bezpečnosť, spoľahlivosť a pohodlie jazdy Vášho vozidla.

Viac

Výfuky

Výfukový systém má za úlohu bezpečne odvádzať horúce výfukové plyny von zo spaľovacieho priestoru motora. Okrem toho tlmí hluk, ktorý vzniká v spaľovacom priestore. Integrovaný katalyzátor mení škodlivé látky vo výfukových plynoch za pomoci chemickej reakcie na látky zdraviu takmer neškodné.

Viac

Tlmiče

Cestovné pohodlie, ovládateľnosť a kontrolu nad vozidlom výrazne ovplyvňujú tlmiče pruženia. Ich úlohou je rýchlo pohltiť vibrácie kolies a zabrániť rozkmitaniu nápravy vozidla.

Viac

Brzdy

Účinné a bezpečné brzdenie závisí od optimálnej súhry všetkých zložiek moderného brzdového systému. Opotrebovaný alebo poškodený diel môže narušiť funkciu celého systému a ohroziť Vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Viac

Batérie

Nefunkčná batéria úplne ochromí Vaše vozidlo. Nechajte si ju u nás vymeniť!

Viac

Klimatizácia

Premio vám odporúča, aby ste si dali svoje klimatizačné zariadenie aspoň raz ročne dôkladne skontrolovať.

Viac

Výmena oleja

U nás dostane váš motor výhradne kvalitný značkový olej za skvelú cenu!

Viac

Oprava čelného skla

Prasklina na čelnom skle znižuje Vašu bezpečnosť. Profesionálne vám ošetríme pasklinky čelného skla.

Viac

Uskladnenie pneumatík

Pri výmene pneumatik na vašom vozidle, vám radi zabezpečíme ich sezónnu úschovu v našom sklade. Služba zahŕňa kontrolu stavu pneumatík, zistenie zostatkovej hodnoty výšky dezénu v mm, odborné uskladnenie sady pneumatík (vrátane diskov), ich evidenciu a vydanie oprávnenej osobe.

Viac

Kontrola geometrie

Geometria kolies ovplyvňuje riadenie vozidla, a pocit komfortu z jazdenia. Okrem toho je nesprávna geometria kolies príčinou opotrebenia pneumatík ale aj zvýšenej spotreby paliva. Na moderných zariadeniach dokážeme presne zmerať a odstrániť všetky ochýlky.

Viac